-=IcE K!nGs FoRuM=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-=IcE K!nGs FoRuM=-

WoW Server
 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Nabor GM

Goto down 
+4
DayWalker
MadMax
Machis
Naxxaras
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
qakk

qakk


Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.02.2007

Nabor GM - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nabor GM   Nabor GM - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 27, 2007 9:38 am

Aaa dragonhunter-gratuluju kámo Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://qakk.ic.cz
Dragonhunter

Dragonhunter


Počet príspevkov : 11
Registration date : 11.02.2007

Nabor GM - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nabor GM   Nabor GM - Stránka 2 Icon_minitimeUt február 27, 2007 11:27 am

qakk napísal:
Aaa dragonhunter-gratuluju kámo Twisted Evil
Díky.... tohle bude moje první zkušenost (na pořádném serveru) tak snad mi to půjde.
Návrat hore Goto down
Naxxaras




Počet príspevkov : 34
Registration date : 11.02.2007

Nabor GM - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nabor GM   Nabor GM - Stránka 2 Icon_minitimeSt február 28, 2007 2:17 am

Takze 1.vec je ze se vam omlouvam vcera me to nejak nevyslo tudiz se svami dnes budu kontaktovat Pres ventrilo-

!!!!!!!!!!Dalsie informatu !!!!!!!!!!!!
Ventrilo bude verze 2.1.2-Jelikoz zatim utahne vic lidi jak verze ventrila 2.3.0...takze ja vytvorim hamachi jelikoz nemam verejnou ip...takze jakmile zalozim hamachi jak neco dodelam budu vas tu informovat.na vrze serveru 2.1.2-bude asi klient 2.1.4
Návrat hore Goto down
anomaly




Počet príspevkov : 1
Registration date : 02.10.2007

Nabor GM - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nabor GM   Nabor GM - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 02, 2007 11:26 am

Ahoj lidi doufám že tento nábor stále eště platí a projistotu vám jsem rovnou napíšu naké informace o mě.

Hru World of Warcraft hraji pres 2 roky a z toho pul roku na officu dokud nedošly peníze.Tudiš se svetem WoW i s novým světem sem seznamen dost dobře.Za tyto 2 roky mého hraní sem si vyzkoušel všechny postavy a všechny profese takže vím co u jaké profese ma ject a jak a kdy muže hrač určití spell nebo jak ten Q ma zprávně udělat.

Gm příkazi si zatim matně vibavuji mněly sme s kámošem svůj vlastní server ,ale po 2 měsicích hraní když už se konečne rozjel a hralo něco přes 50 lidí vyhořel server.To sem ,ale nepatří vrátím se tedy k věci.Gm příkazi se dají určitě naučit sou na internetu a ani my nedělá problém se je naučit.

Mno jak bych definoval své charizma.rád jsi povídám sem velmy komunikativní člověk a normální debata my nedělá problém.Já osobně si myslím že každá věc ma řešení,ale každemů člověku déle trvá než na něj příjde.Mám jednu chybyčku přece jenom sem jen člověk když potkám toho takzvaného maxi nooba ktery nic nechápe i když mu to vysvětlujete po 105 totálně primitivní věc tak jsem schopny mu říct par vulgárních slov,ale to už bych musel byt opravdu dost naštvaný myslím že samy víte jaká je takova debaty stim maxx nobbem Nabor GM - Stránka 2 Icon_e_wink

Rád se učim nové věci ohledně WoW a jahe Gmkování nebojim se říct že newim jak na určitou věc a potřeboval bych poradit.Studuji obor se zaměřením na PC takže instalace programu nebo zminovaný word je promě hračka.Spawn,revize.....žadný problém jak už sem se zmínil měly sme vlastní server a tak mam skušenosti.Co se tíče TS jsem ochotný dat serveru sve vlastní TS server pokud tedy už žadny nemáte nebežel by 24/7 ale aspon něco.

Mám dost kamarádu co snámy dělaly na serveru a rozumy nějakým věcem ktery by se my mohli hodit a dokažou poradit.Na officu sem sam hraj a kamaradů mam až až,kteří hrali semnou na serveru Silvanas.Rozumím forku měl sem tež vlastní do te doby když už nebylo použitelne na žadnou věc.(mýslím to tak že už prostě bylo pro mě nepotřebné)


Mě osobě je 17 let a abych nezapoměl kdyby server přešl na Rp tak to my nedělá nedělá vubec žadny problem hraji ultimu online na serveru imperial down toto je Rp server kde se na Rp velmy dohlíži za lol nebo omg atd sou i banny na dny nebo jail pokud by ste chtely eště neaké dodatkove informace nebo poslat zpravu že mně neberete tak mne mužete kontaktovat na icq:340-926-694 nebo pokud nechcete rozdavat sve icq čislo což opravdu chápu tak na mailu [email]anomali@seznam.cz[/email] mě take mužete zastihnout.Předem děkuji za čas který ste strávily nad touto zpravou a nasledném psaní odpovědi.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nabor GM - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nabor GM   Nabor GM - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nabor GM
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nabor GM

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
-=IcE K!nGs FoRuM=- :: IceKings - Support-
Prejdi na: